AM-800480-050D

| panel Model | AM-800480-050D |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480-050D Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Actief gebied | 108×64.8 mm |
| schets | 120.7×75.8×3.1 mm |
| Oppervlakte | |
| contrast ratio | |
| Kleuren weergeven | 16.7M (8-bit) |
| Reactietijd | |
| Kijk hoek | |
| Lamp type | WLED Without Driver |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Amson AM-800480-050D.
Amson AM-800480-050D zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Amson AM-800480-050D pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Amson AM-800480-050D of andere Amson LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Amson AM-800480-050D distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Amson AM-800480-050D zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Amson AM-800480-050D pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Amson AM-800480-050D of andere Amson LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Amson AM-800480-050D distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AM-800480-050D"
- Amson AM-800480-050D
- AM-800480-050D datasheet
- AM-800480-050D-afbeelding
- AM-800480-050D prijs
- AM-800480-050D-distributeur
