Overzicht
Specificatie
AM-800256ATMQW-A0H

AM-800256ATMQW-A0H Basis informatie
| panel Model | AM-800256ATMQW-A0H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.3 inch, 800×256 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-800256ATMQW-A0H Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Opmerkingen | 8/15 cut of 7 inch |
AM-800256ATMQW-A0H mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 800(RGB)×256 |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 133 PPI |
| Beeldverhouding | >3:1 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Actief gebied | 152.4×48.768 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 155.3×51.69 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 165×66.96 mm (H×V) |
| Outline Depth | 6.76±0.3 mm |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
AM-800256ATMQW-A0H optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 45% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.317; Wy:0.345 |
| Witte variatie | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Zonlicht leesbaar | N |
AM-800256ATMQW-A0H Electronics Feature
| Reverse Scan | No |
|---|
AM-800256ATMQW-A0H backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 3S10P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 40K(Typ.) (Hours) |
| Lampspanning | 9.6V (Typ.) |
| Lampstroom | 180mA (Typ.) |
| Interface Type | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
AM-800256ATMQW-A0H Signal Interface
| Signaalcategorie | LVDS |
|---|---|
| Signaalklasse | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3V (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Signaalinterface | HRS - DF19G-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
