Overzicht
Specificatie
AM-320240N1TMQW-30H-B(R)

AM-320240N1TMQW-30H-B(R) Basis informatie
| panel Model | AM-320240N1TMQW-30H-B(R) |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240N1TMQW-30H-B(R) Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Bewaar temperatuur | -30 ~ 80 °C |
AM-320240N1TMQW-30H-B(R) mechanische Kenmerken
| Dot resolutie | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixelconfiguratie | RGB Vertical Stripe |
| Pixel dichtheid | 70 PPI |
| Beeldverhouding | 4:3 (H:V) |
| Vormfactor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.120×0.360 mm (H×V) |
| Pixel pitch | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Gewicht | TBD |
| Actief gebied | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Bezel gebied | 118.2×89.4 mm (H×V) |
| Overzicht Dimensie | 167×109 mm (H×V) |
| Outline Depth | 8.9/10.7 (Typ./Max.) mm |
| Gaten en haakjes | Face mounting holes (4-Φ3.5) on up, down bezel |
| Landschap of portret | Landscape type |
| Aanraakpaneel | Without |
AM-320240N1TMQW-30H-B(R) optisch Kenmerken
| Weergavemodus | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kleur weergeven | 262K (6-bit) |
| Kleurengamma | 61% NTSC (CIE1931) |
| Reactietijd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kijk hoek | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Richting bekijken | 6 o'clock |
| Witte kleur-chromatiek | Wx:0.312; Wy:0.329 |
| Zonlicht leesbaar | N |
AM-320240N1TMQW-30H-B(R) Electronics Feature
| Verticale frequentie | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Tijdregelaar (T-CON) | Embedded T-CON |
AM-320240N1TMQW-30H-B(R) backlight System
| Lamp positie | Edge light type |
|---|---|
| Lamp type | WLED |
| Lamp Hoeveelheid | 3S7P |
| Lamp vorm | Array |
| Levensduur van de lamp | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lampspanning | 10.5/12.0V (Typ./Max.) |
| Lampstroom | 126/140mA (Typ./Max.) |
| Lampen Stroomverbruik | 1.2W (Typ.) |
| Interface Type | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
AM-320240N1TMQW-30H-B(R) Signal Interface
| Signaalcategorie | TTL |
|---|---|
| Signaalklasse | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Ingangsspanning voor paneel | 3.3V (Typ.) |
| Invoerstroom voor paneel | 45/55mA (Typ./Max.) |
| Voltage voor displaysignalen | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Interface Type | Connector |
| Signaalinterface | JAE - FA5B040HF1, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
