AA070MC52

| panel Model | AA070MC52 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 480×800 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA070MC52 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelnummer | 480×800(RGB) (WVGA) |
| Arrangement | RGB Horizontal Stripe |
| Actief gebied (mm) | 91.44 × 152.4 (H×V) |
| Outline (mm) | 109.7 × 169.8 × 9.4 (H×V×D) |
| Bezel gebied (mm) | 95.5 × 156.4 (H×V) |
| Behandeling | Clear, Hard coating (3H) |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| contrast ratio | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| antwoord | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetry |
| Werk modus | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Kleuren diepte | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| backlight | 2 strings WLED , 100K hours , No Driver |
| Massa | 200g (Typ.) |
| Verniewings snelheid | 60Hz |
| Touch screen | Without |
| Signaal type | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Voltage | 3.3V (Typ.) |
| Max. ratings | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA070MC52.
Mitsubishi AA070MC52 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA070MC52 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA070MC52 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA070MC52 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC52 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA070MC52 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA070MC52 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA070MC52 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA070MC52"
- Mitsubishi AA070MC52
- AA070MC52 datasheet
- AA070MC52-afbeelding
- AA070MC52 prijs
- AA070MC52-distributeur

