AA070MC12

| panel Model | AA070MC12 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AA070MC12 Prijs | Aanvraag Prijs & Lead Time |
| Pixelformaat | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Actief gebied | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Bezel gebied | 156.4(H)×95.5(V) mm |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Richting bekijken | Symmetry |
| Kijk hoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Ondersteuning kleur | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Gewicht | 200g (Typ.) |
| Frame rate | 60Hz |
| Configuratie | RGB Vertical Stripe |
| Overzicht Dim. | 169.8(H)×109.7(V) ×9.4(D) mm |
| Behandeling | Clear, Hard coating (3H) |
| contrast ratio | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Reactietijd | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Bedrijfsmodus | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Lichtbron | WLED [2 strings] , 100K hours , W/O Driver |
| Aanraakpaneel | Without |
| Interface Type | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (Typ.) |
| Milieu | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is een gespecialiseerde bevoorradingsdistributeur van Mitsubishi AA070MC12.
Mitsubishi AA070MC12 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA070MC12 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA070MC12 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA070MC12 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC12 zijn nieuw & originele voorraad beschikbaar bij LCDs-Display.com, dezelfde dag verzonden met gratis verzendingskosten.
Voor de Mitsubishi AA070MC12 pdf datasheet of gedetailleerde specificaties van de Mitsubishi AA070MC12 of andere Mitsubishi LCD's, alstublieft email ons, we zullen er met plezier een leveren.
Vraag een offerte aan bij Mitsubishi AA070MC12 distributeur op LCDs- Display.com. Email ons: info@LCDs-Display.com
E-mail voor "AA070MC12"
- Mitsubishi AA070MC12
- AA070MC12 datasheet
- AA070MC12-afbeelding
- AA070MC12 prijs
- AA070MC12-distributeur

